Půjčovna osobních vozů

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem

 Na výběr řada krásných vozů

Půjčujeme i příslušenství

autopůjčovna krátkodobý pronájem - PE Motors

Volejte
Po – Pá 7:00 – 17:00 h

Zapůjčení vozidla v mimořádné situaci

Máte automobil v servisu? Čeká Vás krátkodobý pobyt na místě, kde nemůžete použít vlastní vůz ani využít městské dopravy? Potřebujete jednorázově převézt větší náklad nebo větší množství osob?

Naše autopůjčovna Vám vyjde vstříc při kterékoli z těchto situací. Máme na výběr řadu ověřených a spolehlivých osobních vozů pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem, pro vnitrostátní cesty i pro výjezdy do zahraničí.

Klademe důraz na dobré vlastnosti našich vozidel, spolehlivost i na reprezentativní vzhled. Dbáme na čistotu interiérů a karosérií. Chceme, ať se v našich autech cítíte pohodlně a bezpečně!

Naše služby vyhledávají soukromé osoby i firmy. Vyzkoušejte nás i Vy a vyberte si z naší nabídky! Máme k dispozici vozidla značek Mazda, Ford a Hyundai.

Jsme více než jen půjčovna aut! Z našich možností dále uveďme pronájem příslušenství:

  • Střešní boxy

  • Střešní příčky

  • Navigace

  • Chladničky

Nabízíme možnost přistavení a odstavení vozidel a máme férové ceny jak pro soukromé osoby, tak i pro firmy. Vyzkoušejte naši autopůjčovnu! Stojíte také o náš autorizovaný servis, prodej autodílů nebo řešení pojistných událostí? Seznamte se s kompletní paletou služeb PE Motors s.r.o.

Hyundai i20
i30 hatchback
i30 Fastback
Hyundai Tucson
Mazda CX-5
Mazda MX-30
Back to top