Splash

Čelní, boční a hlavové airbagy jsou vysokým standardem bezpečnosti, který v kategorii malých vozů stále není běžnou záležitostí. Novinkou je vypínatelný airbag spolujezdce, který umožňuje přepravu dětí v autosedačce na tomto místě.
Protiblokovací systém s rozdělovačem brzdných sil ABS + EBD zlepšují ovladatelnost vozu při krizovém brždění a předcházejí smyku.
Čtyři hvězdičky v crash testech Euro NCAP a zisk 100% bodů za boční náraz řadí nový Splash mezi nejbezpečnější vozy ve své kategorii.
K pasivní bezpečnosti nemalou měrou přispívají předpínače bezpečnostních pasů, aktivní opěrky hlavy a bezpečnostní skupina pedálů.
Bezpečnostní zámky lze uzamčít tak, že vozidlo se nedá odemčít zevnitř. Při použití dálkového ovladače se po 30 sekundách samy zamknou.
Počítačově navržená konstrukce karoserie s vysokou pevností skeletu zaručuje i přes kompaktní rozměry vysokou úroveň pasivní bezpečnosti. To poznáte při každodenní jízdě i z výsledku testu Euro NCAP.

  • Manuální klimatizace umožňuje navodit ve voze příjemnou atmosféru. Lze ji použít i jako klasické topení.
  • Od výbavy GL je standardem zabudované rádio s CD přehrávačem, ovládáním na volantu a MP3/WMA.
  • Elektrické stahování oken a nastavování zrcátek dělá z těchto úkonů otázku několika málo sekund.
  • Posilovač řízení je nastaven přesně tak, aby dával řidiči kontrolu nad vozem na silnici i mimo ni.
  • U vozů Suzuki je samozřejmostí bohatá zimní výbava. Kromě výkonné klimatizace zahrnuje vyhřívání vnějších zpětných zrcátek.
  • Dále také přední vyhřívaná sedadla nebo přední mlhová světla.
  • Čtyřstupňová automatická převodovka je skvělou alternativou do městského provozu.

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

19 + 18 =

Back to top